Zeiner & Zeiner                     

Innovative, Timely, Expert Assistance     
Partneři

Home
Historie a přehled
I P & Anti Counterfeit
Práva duševního vlastnictví
Corporate & Commercial
Korporativní, obchodní právo a právo realit
Attorney Biographies
Členové
Useful Links
Summary of Czech IP Laws
Contact
Site Map

TOMAS MUDD

Tomas Mudd se připojil k firmě ve funkci managing partner v roce 1991. Zaměřuje se především na právo duševního vlastnictví. Zároveň vystupuje jako prostředník mezi klienty a našimi právníky.

Tomas Mudd absolvoval studium na University of Wyoming a v roce 1984 zde získal bakalářský titul v oboru průmyslové vztahy. Titul Juris Doctor získal v roce 1988 na Mississippi College. V roce 1988 získal Diplom v komparativním právu na University of the Pacific, ve spojení s University of Salzburg.

V roce 1997 se Tomas Mudd stal členem České advokátní komory jako zahraniční advokát s právem vykonávat praxi v oblasti mezinárodního práva a práva Spojených státu amerických. Od roku 1988 je oprávněn k výkonu praxe ve státě Mississippi a před americkými okresními soudy a od roku 1990 ve státě Florida.

Tomas Mudd je členem Americké advokátní asociace (American Bar Association) a firmu reprezentuje v organizaci International Trademark Association. V roce 1999 se jako přednášející účastnil dvou seminářů na téma potírání pirátského zboží pořádaných německou proti-pirátskou asociací v Mnichově. Také je spoluautorem článku New Legislation in the Czech Republic, Trademark Act of 1995 (Nová legislativa v České republice, zákon o ochranných známkách z roku 1995), který vyšel v březnu 1996 v časopise International Business Lawyer.

 

 

 

 
 

Back ] Intro ] Next ]

 
Innovative, Timely, Expert Assistance